Czym jest „Wirtualny Magazyn" ?

Zarządzasz siecią handlową i dużo podróżujesz ?
Twoja firma handluje w punktach rozproszonych w terenie ?
Niezależnie gdzie jesteś, chcesz mieć precyzyjną informację o firmie ?

Jeśli TAK, to poświęć nam kilka minut. „Wirtualny Magazyn” jest prawdopodobnie tym, czego potrzebujesz. Choć być może jeszcze o tym nie wiesz.

„Wirtualny Magazyn" to internetowy system informatyczny, autorstwa naszej firmy, przeznaczony do zarządzania sprzedażą i stanami magazynowymi w rozproszonej sieci punktów handlowych. Punkty mogą być rozmieszczone dowolnie na terenie Polski, poza granicami kraju, a nawet na świecie, gdyż system wykorzystuje centralną bazę danych, z którą komunikuje się poprzez Internet. Wszystkie zmiany w stanach magazynowych oraz w sprzedaży w całej firmie aktualizowane są on-line, podczas transakcji i widoczne są w systemie na bieżąco, z każdego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do Internetu. „Wirtualny Magazyn" to pełna informacja o firmie sprzed kilku sekund !

MOBILNOŚĆ
Dynamicznie rozwijające się technologie komunikacyjne umożliwiają już dziś sprawne połączenia z siecią www poprzez telefony komórkowe. Często podróżującym menadżerom oddajemy w ręce narzędzia, które wraz z laptopem i telefonem komórkowym pozwolą sprawdzić aktualny stan firmy z dowolnego miejsca na świecie. Menadżer jak nigdy dotąd uniezależnia się od biurka i raportów swoich podwładnych. Wszystkie najświeższe informacje o firmie może w systemie „Wirtualny Magazyn" sprawdzić sam, pod dowolnym kątem i w dowolnym zestawieniu. Bez względu na to, gdzie się znajduje ! To koniec ery oprogramowania stacjonarnego i zarządzania zza biurka !

NOWOCZESNOŚĆ i PROSTOTA
Prawdopodobnie nic prostszego wymyślić się już nie da !!!. Do korzystania z systemu „Wirtualny Magazyn” potrzebny jest jedynie komputer z systemem operacyjnym Windows, dostępem do Internetu i przeglądarką stron www (patrz opis techniczny). Na stanowiskach roboczych nie instalujemy żadnych specjalistycznych programów, gdyż wszystkie operacje odbywają się za pośrednictwem samej przeglądarki, poprzez intuicyjny w użyciu interfejs graficzny. System wykorzystuje minimum oprogramowania po stronie klienta, a jednocześnie zachowuje pełną funkcjonalność znaną z dotychczasowych, tradycyjnych programów tego typu. „Wirtualny Magazyn” to prostota możliwa do uzyskania tylko dzięki najnowszym osiągnięciom wiedzy informatycznej, które śledzimy i wykorzystujemy z zapartym tchem !

NIEZALEŻNOŚĆ I SZYBKOŚĆ
Naszych ekip serwisowych nie zobaczycie u Was w biurach. „Wirtualny Magazyn" jest w dużym stopniu uniezależniony od konfiguracji komputerów, błędów ekspedientów czy od odległości, z uwagi na brak oprogramowania instalowanego na komputerach w punktach detalicznych. Pomoc czy ewentualne zmiany w systemie świadczymy zdalnie przez Internet, natychmiast po zgłoszeniu i niezależnie od tego gdzie problem wystąpił. Dokonane przez nas zmiany są widoczne we wszystkich punktach całej sieci handlowej tuż po ich wprowadzeniu. Szczecin czy Przemyśl to dla nas tak samo blisko, bo poruszamy się z prędkością 300 000 km/s (TO TYLE, ILE IMPULS PO SIECI INTERNET !!!).

CZAS
„Wirtualny Magazyn” – to system szybki zarówno we wdrożeniu jak i w eksploatacji. Wdrożenie systemu wraz ze szkoleniem w jednym punkcie handlowym zajmuje niecały dzień roboczy. Dołączenie nowego punktu do już istniejącej sieci zajmuje jeszcze mniej, bo kilka minut. Przetestuj nas. W każdej chwili oferujemy udostępnienie wersji testowej naszego systemu dla wybranych punktów handlowych. Gwarantujemy, że „Wirtualny Magazyn”, oferując nową jakość, uczyni Państwa pracę efektywniejszą, a szefom firmy umożliwi podejmowanie decyzji trafnych i szybkich, jak nigdy wcześniej.

CENA
„Wirtualny Magazyn” to system tani, bo opłatę uiszczacie Państwo w postaci miesięcznego abonamentu, a nie jednorazowo po wdrożeniu. Dlatego podjęcie współpracy z nami to minimalne ryzyko finansowe, a także gwarancja bieżącej obsługi posprzedażnej bez dodatkowych kosztów.

w dół W górę